








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern gyerek LED lámpa. A lámpatest belsejében lévő LED modul mágneses, és cserélhető.
| Típus | Csillárok és mennyezeti lámpák |
|---|---|
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2850 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Foglalat | LED modul |
| Series | CORTINA Duolla |
| Gyártó | Duolla |

Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti, asztali
Raktáron

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállításÉjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás