




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Éjszakai fény érintéssel szabályozható intenzitással. Melegfehér módban a fényerő érintéssel 3 fokozatban állítható. Kikapcsoló időzítő: 15 / 30 perc. Akkumulátor: Li-ion 800 mAh/3,7V. A lámpához 50cm hosszú USB-C töltőkábel tartozik (adapter nem tartozék). Töltési feszültség/áram = 5V,1A. Töltési idő: kb. 4 óra. A lámpa üzemideje a kiválasztott üzemmódtól függően: 8-40 óra.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 15 lm |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Series | NIGHT LIGHT Illumaxx |
| Gyártó | Illumaxx |

Mennyezeti, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali, átmérő
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali, átmérő
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali, átmérő
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, átmérő
Raktáron
Mennyezeti, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali, átmérő
Raktáron