










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermekeknek készült szilikon éjszakai lámpa. Ez a dekoratív világítótest nem játék gyermekek számára. Kapybara formájú, RGB + W (fehér) funkcióval. Érintésérzékeny kapcsolóval a fény színének és fényerősségének egyszerű változtatásához. Beépített 18650 Li-ion 1200 mAh akkumulátor. Töltési idő: 3,5 óra. Világítási idő: 9-50 óra (a kiválasztott üzemmódtól függően). A csomag tartalmaz egy 1 méteres USB töltőkábelt.
| Típus | Asztali, Fali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Elem élettartam | 50 h |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Gyártó | Polux |

Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
Éjjeli lámpa, mennyezeti
Raktáron

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti, asztali
Raktáron
Asztali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, fali
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron