




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 62190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | LARGO Milagro |
| Gyártó | Milagro |

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, üveg, rusztikus
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, távirányítós, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás