




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 610 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Világosbarna LED mennyezeti lámpa ø 30 cm Locarno – Reality
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Szín | Barna |
| Szerelési útmutató | Szakszerű telepítést igényel |
| Energiafogyasztás | 12 W |
| Típus | LED |
| Súly | 0.585 kg |
| Lámpabúra átmérője | 30 cm |
| Izzók mellékelve | Beépített |
| Tápegység | Véglegesen beépített |
| Stílus | Modern |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Textil |
| Gyártó | Reality |
Felhasználói értékelések
Nagyon szép lámpatest

Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron