


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
EYE Comfort technológia - prémium minőségű LED izzók készülnek. Ez a modul típus megfelel az EyeComfort szigorú kritériumainak. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el. A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | DORIS Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
Az alkatrészek (átlátszó diffúzor és ezüst színű műanyag gyűrű) olyan rosszul és olyan szorosan illeszkednek egymáshoz, hogy a kicsomagolás után nem lehetett őket szétszedni / kicsavarni. A mennyezetre szerelés után éppen ellenkezőleg, már nem lehetett visszacsavarni. Csak rányomva tudtam a helyén hagyni. A világítás rendben működik. Az élettartam majd csak idővel derül ki. Azért választottam a Philips terméket, mert sok kínai gyártónál ezekkel a lámpákkal az a probléma, hogy pont a garanciaidő környékén mennek tönkre, tehát a megadott több ezer óra élettartam csak a mesék birodalmába tartozik.

Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás