





Méretek 90×201×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szín: Sötétszürke Sarok variáns: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok Kárpit: SAVANA 05 Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő faforgácslap dekor eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Bordás kötött anyag Támla kialakítás: T2542 hab Ülőfelület kialakítás: T3040 hab Kopásállóság (Martindale teszt): 35 000 A kanapé méretei Szélesség: 201 cm Mélység: 143 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülésmélység: 54/75 cm Lábak magassága: 2,5 cm Fekvőfelület: 201 x 124 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ággyá alakítható: Igen A párnák a csomag részét képezik Szállítás szétszerelve. Savana A finom Savana szövetet kötött textúra jellemzi enyhe melírozással. A melírozott hatást két vagy több hasonló színárnyalat kombinációja hozza létre. A Savana textília tapintása kellemes, ráadásul nagyon erős és tartós. A felület speciális kárpittisztító szerekkel könnyen tisztítható. Különleges jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. 100% poliészterből készült. Az alkalmazott szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám átlépése után a szöveten kopás jelei mutatkoznak. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Savana szövet 35.000 ciklussal büszkélkedhet
| Szélesség: | 201 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábak magassága | 2,5 cm |
| Kanapé alvófelület | 201 x 124 cm |

Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×60×30 cm, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, fém
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron