Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 20 336 Ft
- 2026. 02. 27. - 20 336 Ft
- 2026. 02. 20. - 20 198 Ft
- 2025. 05. 27. - 20 234 Ft
Termékleírás
Anyag Forgácslap: Sonoma tölgy Acél: Fekete Méretek Hosszúság: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelés: 38 kg Súly: 6,8 kg Kialakítás Kis összecsukható munkasztal home office vagy szabadidős tevékenységekhez Modern ipari dizájn Az asztal összecsukható, hogy helyet takarítson meg Stabil fém konstrukció Vízálló felületű asztallap A termék nem mászó vagy lépő alkalmatosságként szolgál Lapra szerelt kiszerelés 1 csomag: 89 x 46,5 x 10 cm, 8,4 kg Ipari stílus egy kifejező és merész megjelenést hoz a belső térbe, ami a régi gyári helyszínek ihletéséből származik. Ez a stílus a nyers anyagokra, mint a fém, fa és beton, helyezi a hangsúlyt, amelyek egyedi kontrasztot teremtenek az esztétika és a funkcionalitás között. Ezen elemek kombinációja karaktert és hitelességérzetet kölcsönöz a helyiségnek. Az ipari bútorok nemcsak modern megjelenésűek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthonokba vagy kereskedelmi terekbe. Azok számára, akik értékelik a minimalistát, de egyúttal stílusos megoldást a mindennapi használatra.
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Polc | Polc nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Lábak anyaga | Acél |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Kinézet | Íróasztalok |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Hossz | 80 cm |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Méret | Kicsi |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
pozitív élmény volt a termék minősége és a csomagolás is
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva




















