







Méretek 87×32×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF lap: fehér Méretek Szélesség: 32 cm Mélység: 30 cm Magasság: 87 cm Súly: 8,58 kg Belső fiók méretei Szélesség: 22,5 cm Mélysége: 23,5 cm Magasság: 9 cm Az ajtó mögötti belső tér méretei Szélesség: 26 cm Mélysége: 26 cm Magasság: 30 cm Részletek Nyissa ki nedves ruhával A gyerekek biztonsága érdekében ne másszanak fel a bútorra és ne játsszanak vele A szekrény ajtaja mágnessel záródik. A tartós zsanérok biztosítják a szekrény hosszú távú használatát.
| Szélesség: | 32 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Álló |
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Fiókos, Polcokkal |
| Alak | Egyenes |
| Lábak anyaga | MDF |
| Fogantyúk | Fogantyúkkal |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Aljzatok száma | 1 |

Fali, álló, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, fa
Raktáron
Álló, alacsony, lábakkal
Raktáron
Tükrös, fali, alacsony
Raktáron
Álló, mosógép fölé, alacsony
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Raktáron
Mosógép fölé, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, matt, laminált
Raktáron
Magasfényű, alacsony, lábakkal
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
70×60×20 cm, fali, matt
Elérhető 2 webáruházban

Álló, alacsony, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, fa
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Raktáron
Álló, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Tükrös, modern stílusú, matt
Raktáron
Álló, alacsony, modern stílusú
Raktáron
Álló, mosógép fölé, fa
Raktáron
Álló, matt, laminált
Raktáron
Fali, alacsony, matt
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, modern stílusú, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Fali, álló, magasfényű
Raktáron
Fali, modern stílusú, matt
Raktáron
Fali, álló, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Raktáron
Álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron