



Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Eredeti szőnyeg, ami felveszi a harcot a hideg padlóval szemben. Kellemessé teszi a belső teret, melegíti a lábaidat. Tökéletesen illik a csempe és fa padlóra is. Ez a szőnyeg nemcsak gyönyörű formatervezéssel, hanem minőségi szövettel és nagyszerű szigetelő tulajdonságokkal is rendelkezik. És az sem titok, hogy könnyen karbantartható.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Fekete |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Szálhosszúság | Hosszú szál (shaggy) |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.65 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott/zárt |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Fox Liso |
| Stílus | Glamour/modern |
| Minőség | Basic/Back To School |
| Sűrűség | 50000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Poliészter |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagyon szép, kellemes megjelenésű, nagyszerűen kiegészíti a teret, elegáns megjelenést kölcsönöz.
Szép, ha valaki szereti a fekete színt.
Kitűnő
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Jó ár-érték arány, szeretem a szőnyeget.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A szőnyeg szálai elég könnyen leválnak.

240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

200×290 cm, modern stílusú, beltéri

160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Kültéri, virágmintás, darabonként rendelhető
Raktáron
Szőtt, poliészter, beltéri
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

80×300 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, műfű, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus


Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
Kültéri, futószőnyeg, virágmintás
Raktáron
Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Gyapjú, juta, szőtt
Ingyenes szállítás
Kültéri, kerek, poliészter
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Retró, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kültéri, szőtt, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron