A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 722 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 47 320 Ft
- 2026. 04. 19. - 45 722 Ft
- 2026. 02. 20. - 45 382 Ft
- 2026. 02. 16. - 53 390 Ft
- 2026. 02. 14. - 45 382 Ft
- 2026. 01. 31. - 53 390 Ft
- 2026. 01. 23. - 45 382 Ft
- 2025. 12. 16. - 41 670 Ft
- 2025. 11. 28. - 38 950 Ft
- 2025. 11. 21. - 38 960 Ft
- 2025. 11. 07. - 41 020 Ft
- 2025. 11. 04. - 42 620 Ft
- 2025. 10. 09. - 42 712 Ft
- 2025. 10. 08. - 40 632 Ft
- 2025. 10. 07. - 50 790 Ft
- 2025. 10. 03. - 43 679 Ft
- 2025. 10. 01. - 50 790 Ft
- 2025. 09. 30. - 40 632 Ft
- 2025. 09. 26. - 43 679 Ft
- 2025. 09. 23. - 50 790 Ft
- 2025. 09. 16. - 40 630 Ft
- 2025. 09. 16. - 50 790 Ft
- 2025. 09. 12. - 43 679 Ft
- 2025. 08. 29. - 50 790 Ft
- 2025. 08. 24. - 43 679 Ft
- 2025. 08. 22. - 50 790 Ft
- 2025. 08. 15. - 43 679 Ft
- 2025. 07. 30. - 50 790 Ft
- 2025. 07. 25. - 43 679 Ft
- 2025. 07. 01. - 50 790 Ft
- 2025. 06. 20. - 42 156 Ft
- 2025. 06. 17. - 50 790 Ft
- 2025. 06. 10. - 43 172 Ft
- 2025. 06. 06. - 43 679 Ft
- 2025. 05. 27. - 50 790 Ft
- 2025. 05. 23. - 43 679 Ft
- 2025. 05. 20. - 50 790 Ft
- 2025. 05. 16. - 43 170 Ft
- 2025. 05. 09. - 43 670 Ft
- 2025. 05. 02. - 50 790 Ft
- 2025. 04. 30. - 48 290 Ft
- 2025. 04. 25. - 41 047 Ft
- 2025. 04. 15. - 48 290 Ft
- 2025. 04. 12. - 41 529 Ft
- 2025. 04. 10. - 39 551 Ft
- 2025. 03. 25. - 45 990 Ft
- 2025. 03. 21. - 39 551 Ft
- 2024. 12. 02. - 34 952 Ft
- 2024. 11. 05. - 36 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Sötétkék szőnyeg 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 8.83 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Sincerity Royale |
| Minta | Keleties |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Sűrűség | 2400 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/folttisztítás/nem dörzsölhető/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta/polipropilén/pamut/latex/poliészter |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes/sötétkék |
| Gyártó | Flair Rugs |
Vélemények
Hasonló termékek

Skazar Isfahan piros szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Raz szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Piros-aranyszínű szőnyeg 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Sötétkék szőnyeg 160x235 cm Orient Maderno – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Borvörös szőnyeg 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Lotus szőnyeg 523-210
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus szőnyeg zöld 1520-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Bid szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Lotus szőnyeg barokk 545-200
Retró, beltéri, téglalap alakú

Lotus szőnyeg 1531-220
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Amalfi futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Klasszikus virágos zöld Lotus szőnyeg 523
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Lotus szőnyeg 1535-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus szőnyeg 1525-310
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Borvörös mosható szőnyeg 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
RaktáronIngyenes szállítás
Lotus szőnyeg 523-210 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Gesztenyebarna szőnyeg medalionnal 568
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Klasszikus szőnyeg virággal 1525
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Lotus Szőnyeg 1518-120
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Klasszikus szőnyeg medalionnal
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Klasszikus szőnyeg ovális virágokkal 575
Ovális, virágmintás, beltéri

Kolibri szőnyeg 11191-190
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Pandora Luxuto szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Sárga-kék szőnyeg 200x290 cm Pandora Pablo – Universal
200×290 cm, modern stílusú, beltéri

Lotus szőnyeg 532-210
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

HOME szőnyeg, 80 x 150 cm, csúszásmentes szőnyeg, szürke
Padlószőnyeg, szőtt, poliészter
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Zöld mosható szőnyeg 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Klasszikus krémszőnyeg medállal
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Anouk Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Futószőnyeg 80x240 cm Orient Strozzi – Hanse Home
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém kétszintes edényszárító 42,5x32 cm Radka – Orion
Raktáron








