




Méretek 160×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ideje felfrissíteni a szobát? Tedd meg ezt könnyedén az Universal márka szőnyegével! A termék polipropilén szálait speciálisan hőkezelik, amitől még tartósabb és szebb színű lesz az egész szőnyeg.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén |
| Származási hely | ES |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1.6 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 10.38 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Pandora |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Back To School/Extra |
| Sűrűség | 310000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, modern darab, nagyon kellemes.
Szuper minőségű, puha szőnyeg a fiamnak, nagyon szépen köszönöm :-)
Gyönyörű színek, puha, az unokám elégedett 🙂
Nagyon szép és minőségi szőnyeg. Pontosan olyan, mint a képen. Kellemesen meglepett, nagyon szép. AJÁNLOM. Karlovy Vary.
Minőségi és szép, a színe is olyan, mint a képen.

200×290 cm, modern stílusú, beltéri

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kültéri, műfű, darabonként rendelhető
Raktáron

52×200 cm, futószőnyeg, virágmintás
Raktáron

Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, futószőnyeg, virágmintás
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Ovális, virágmintás, beltéri

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron