Ezek is tetszhetnek
Prymus New irodai szék 1 + 1 INGYENES, fekete
Előző árak
- 2026. 05. 28. - 119 990 Ft
- 2024. 02. 20. - 119 990 Ft
- 2024. 02. 09. - 114 324 Ft
- 2024. 02. 08. - 5444 Ft
- 2024. 01. 15. - 114 324 Ft
Termékleírás
Prymus New irodai szék 1 + 1 INGYENES Főbb jellemzők Teherbírás: 135 kg Állítható magasság: igen (44-53 cm ülésmagasság) Háttámla magassága: 61 cm, nem állítható Anyag: bőr kárpit, fém alap Mechanizmus: billenő mechanizmus pozíció rögzítéssel Kerekek típusa: univerzális Karfák: rögzítettek Garancia: 5 év Használati idő: akár napi 8 óra A Prymus New irodai szék tökéletes választás mindazoknak, akik kényelmes és tartós ülőalkalmatosságot keresnek munkahelyükre. A bőr kárpitozás elegáns megjelenést biztosít, míg a masszív, fém alap és a 135 kg-os teherbírás garantálja a hosszú távú használhatóságot. A szék magassága könnyen állítható, így minden felhasználó megtalálhatja a számára ideális testtartást. A billenő mechanizmus, amely pozíció rögzítéssel rendelkezik, kényelmes munkavégzést tesz lehetővé akár napi 8 órában is, biztosítva a megfelelő üléskomfortot. Az univerzális kerekek pedig gondoskodnak a gördülékeny mozgásról, miközben a rögzített kartámaszok stabilitást nyújtanak. Különleges ajánlat A Prymus New irodai szék 1 + 1 INGYENES csomagban most két székhez juthat hozzá áron felül egy második ingyenes példánnyal, így ideális megoldás irodák, otthoni munkaterületek vagy akár tárgyalók berendezésére. Ne hagyja ki ezt a kedvező ajánlatot, és tegye még kényelmesebbé munkakörnyezetét!
Specifikációk
| Típus | Egyszerű |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Bőr |
| Szín | Fekete |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 135 kg |
| Minimális magasság | 106 cm |
| Maximális magasság | 114 cm |
| Állítható magasságú | Igen |
| Állítható magasságú háttámla | Nem |
| Deréktámasz | Nem |
| Fejtámla | Nem |
| Kerekek típusa | Univerzális |
| Maximális ülésmagasság | 53 cm |
| Maximális ülésmélység | 44 cm |
| Minimális ülésmagasság | 44 cm |
| Minimális ülésmélység | 44 cm |
| Szék vagy fotel típusa | Irodai |
| A szék alapjának anyaga | Fém |
| Állítható ülésmélység | Nem |
| Az ülés szélessége | 47 cm |
| Karfák | Rögzített |
| Kárpitos anyag | Műbőr |
| Magas háttámla | Nem |
| Maximális háttámla magasság | 61 cm |
| Mechanizmus | Billenő mechanizmus |
| Minimális háttámla magasság | 61 cm |
| Pozíció rögzítése | Igen |
| Ülés időtartama | Akár napi 8 órát |
Ajánljuk

Diablo X-Player 2.0 szövet gamer szék Átlagos méret: fekete
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Horn 2.0 Camel Black szövet gamer szék, átlagos méret
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Basic ergonomikus irodai szék: fekete-szürke
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
NOTO VELVET szürke irodai szék
Szövet, forgó
Raktáron
DiabloV-Basic ergonomikus irodai szék: Fehér-fekete
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-One 2.0 gamer szék Nagy méret: fekete
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus irodai szék Diablo V-Commander: fekete-szürke
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA VELVET irodai szék, púderrózsaszín
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Diablo X-Starter fekete-piros forgószék
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Gamer 2.0 Gamer szék Átlagos méret: fekete
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Horn 2.0 gamer szék Nagy méret: Fekete
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Fighter gamer szék Átlagos méret: fekete
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Horn 2.0 gamer szék Nagy méret: Fekete-piros
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA VELVET irodai szék, fekete
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
AVOLA VELVET irodai szék, kék
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Diablo X.One Prime, Normal Size, Burned Black fekete gamer szék
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA VELVET irodai szék, bordó
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Diablo X-Player 2.0 szövet gamer szék Nagy méret: fehér-fekete
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Basic ergonomikus szék: fekete-narancssárga
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X.One Prime, Normal Size, Nightwolf Moon szürke gamer szék
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Gamer 2.0 Gamer szék Átlagos méret: fekete-fehér Diablochairs
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA VELVET irodai szék, világosszürke
Szövet, forgó
Raktáron
Diablo X-Player 2.0 szövet gamer szék Nagy méret: fekete
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Light ergonomikus irodai szék: fekete
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Master ergonomikus szék: fekete-fehér
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA irodai szék ökobőr kivitelben, fekete
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Diablo V-Basic ergonomikus irodai szék: fekete
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Player 2.0 szövet gamer szék Átlagos méret: fehér-fekete Diablochairs
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
AVOLA VELVET irodai szék, világosbarna
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
SONGMICS ergonomikus irodai szék, állítható fejtámlával és deréktámasszal, tintafekete
Ergonomikus, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Random II polc, wotan tölgy
25×20 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Licea cipőtartó, természetes fa
65×23 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Olavis cipőtartó, természetes fa
41×26 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nea dohányzóasztal - négyzet, sötét dió
52×60 cm, fa, gurulós
Raktáron
Nea dohányzóasztal, wotan tölgy
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Raymond étkezőasztal, tiszta / arany
100×100 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×45 cm, fém
Raktáron
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brenda irodai szék, fekete
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 11 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




























































