Ajánljuk
Lyra irodai szék 1 + 1 INGYENES, fekete
Méretek 53×55 cm
Előző árak
- 2026. 05. 28. - 37 390 Ft
- 2025. 12. 03. - 37 290 Ft
Termékleírás
Lyra irodai szék 1 + 1 INGYENES Fő jellemzők 5 év garancia Teherbírás: 110 kg Állítható magasság 86,5-96,5 cm Puha padlókhoz alkalmas görgők Szövet és hálós anyagú kárpitozás Fém alap Rögzített deréktámasz és karfák Maximális ülésmagasság: 51 cm Napi akár 8 órás használatra tervezve A Lyra irodai szék 1 + 1 INGYENES ideális választás, ha kényelmes és megbízható irodai széket keresel. Robosztus fém alappal és puha padlókhoz tervezett görgőkkel rendelkezik, amelyek könnyű mozgást biztosítanak különböző felületeken. Az állítható magasság lehetővé teszi, hogy személyre szabottan beállítsd az ülés magasságát, így fokozva a kényelmet munka közben. A szék szellős hálós háttámlája és szövetkárpitozása javítja a komfortérzetet, míg a rögzített deréktámasz segít megtámasztani a hát alsó részét. Rögzített karfái stabil tartást nyújtanak, és az ergonómiai kialakítás alkalmassá teszi akár napi 8 órás használatra is – tökéletes hosszú munkanapokra. Dupla előny egy csomagban Ezzel az akcióval két Lyra irodai széket kapsz egy áráért, így egyszerre rendezheted be otthoni vagy irodai munkaterületed kényelmesen és gazdaságosan. Használd ki ezt a kiváló ajánlatot, és élvezd a támogatott hosszú munkaórákat kényelmes ülésben!
Méretek
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
Specifikációk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Háló |
| Szín | Fekete |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minimális magasság | 86,5 cm |
| Maximális magasság | 96,5 cm |
| Állítható magasságú | Igen |
| Állítható magasságú háttámla | Nem |
| Deréktámasz | Rögzített |
| Fejtámla | Nem |
| Kerekek típusa | Puha padlókhoz |
| Maximális ülésmagasság | 51 cm |
| Maximális ülésmélység | 42 cm |
| Minimális ülésmagasság | 41 cm |
| Minimális ülésmélység | 42 cm |
| Szék vagy fotel típusa | Irodai |
| A szék alapjának anyaga | Fém |
| A szék magasságállítási tartománya | 10 cm |
| Állítható ülésmélység | Nem |
| Az ülés szélessége | 46 cm |
| Az ülés vastagsága | 7 cm |
| Karfák | Rögzített |
| Kárpitos anyag | Szövet |
| Kartámasz szélessége | Háló |
| Magas háttámla | 5 cm |
| Maximális háttámla magasság | Nem |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig | 45,5 cm |
| Maximális magasság az üléstől a karfáig | 65,5 cm |
| Mechanizmus | 14,5 cm |
| Minimális háttámla magasság | Nincs billenés |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig | 45,5 cm |
| Minimális magasság az üléstől a karfáig | 55,5 cm |
| Pozíció rögzítése | 14,5 cm |
| Ülés időtartama | Nem |
A(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Random II polc, wotan tölgy
25×20 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Licea cipőtartó, természetes fa
65×23 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Olavis cipőtartó, természetes fa
41×26 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nea dohányzóasztal - négyzet, sötét dió
52×60 cm, fa, gurulós
Raktáron
Nea dohányzóasztal, wotan tölgy
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Raymond étkezőasztal, tiszta / arany
100×100 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×45 cm, fém
Raktáron
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brenda irodai szék, fekete
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 11 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



































