Hasonlítsd össze az árakat 32 095 Ft-tól 61 900 Ft-ig 10 webáruházban:
Carlisle irodai szék, fekete
Méretek 62×62 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 10 üzlet közül 32 095 Ft és 61 900 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 4762 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 23. - 45 552 Ft
- 2026. 05. 14. - 45 552 Ft
- 2026. 04. 23. - 48 193 Ft
- 2026. 04. 14. - 48 693 Ft
- 2026. 03. 10. - 41 943 Ft
- 2026. 01. 22. - 50 327 Ft
- 2025. 11. 24. - 48 693 Ft
- 2025. 10. 30. - 42 897 Ft
- 2025. 09. 03. - 44 563 Ft
- 2025. 07. 31. - 45 040 Ft
- 2025. 07. 24. - 46 288 Ft
- 2025. 05. 21. - 46 031 Ft
- 2025. 05. 13. - 46 366 Ft
- 2025. 05. 09. - 46 535 Ft
- 2025. 04. 29. - 46 660 Ft
- 2025. 04. 25. - 45 957 Ft
- 2025. 04. 10. - 46 687 Ft
- 2025. 04. 05. - 45 264 Ft
- 2025. 03. 29. - 45 059 Ft
- 2025. 03. 22. - 42 760 Ft
- 2026. 05. 23. - 34 990 Ft
- 2026. 05. 14. - 34 990 Ft
- 2026. 04. 23. - 43 290 Ft
- 2026. 04. 14. - 43 290 Ft
- 2026. 03. 10. - 36 900 Ft
- 2026. 01. 22. - 43 290 Ft
- 2025. 11. 24. - 43 290 Ft
- 2025. 10. 30. - 37 620 Ft
- 2025. 09. 03. - 37 620 Ft
- 2025. 07. 31. - 37 620 Ft
- 2025. 07. 24. - 40 900 Ft
- 2025. 05. 21. - 40 900 Ft
- 2025. 05. 13. - 40 900 Ft
- 2025. 05. 09. - 40 900 Ft
- 2025. 04. 29. - 40 900 Ft
- 2025. 04. 25. - 40 334 Ft
- 2025. 04. 10. - 40 900 Ft
- 2025. 04. 05. - 32 456 Ft
- 2025. 03. 29. - 32 250 Ft
- 2025. 03. 22. - 31 926 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Carlisle irodai székA Carlisle irodai szék ideális választás azok számára, akik kényelmes és tartós megoldást keresnek napi akár 8 órás munkavégzéshez. Ez az ergonomikus tervezésű szék állítható fejtámlával, rögzített deréktámasszal és billenő mechanizmussal rendelkezik, amely lehetővé teszi a testhelyzet rögzítését a maximális kényelem érdekében. A hálós szövet és a szövetborítás segít fenntartani a megfelelő légáramlást, miközben a szék alapja műanyagból készült, biztosítva a stabilitást és könnyű mozgathatóságot univerzális kerekekkel.Ez a szék 120 kg teherbírással bír, több ponton állítható, például az ülésmagasság és a karfák magassága, hogy minden felhasználó megtalálhassa a számára legkényelmesebb beállítást. A Carlisle irodai szék 5 év garanciával érkezik, így hosszú távú befektetésként szolgál irodai környezetben.Fő jellemzők Állítható ülésmagasság (46-54 cm) Rögzíthető pozíció és billenő mechanizmus Állítható fejtámla és visszahúzódó karfák Rögzített deréktámasz Szélesség és mélység: 62 cm Univerzális kerekek a könnyű mozgásért Teherbírás: 120 kg Garancia: 5 évA Carlisle irodai szék professzionális és kényelmes megoldást kínál bármely irodai környezetbe. Tartós anyagai és sokoldalú, állítható funkciói révén ez a szék hozzájárul a hatékony munkavégzéshez és a helyes testtartás fenntartásához. Válassza a Carlisle székét, ha fontos Önnek a kényelem és a megbízhatóság!
Méretek
| Szélesség: | 62 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
Specifikációk
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Háló |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 120 kg |
| Minimális magasság | 116 cm |
| Maximális magasság | 124 cm |
| Állítható magasságú | Igen |
| Állítható magasságú háttámla | Nem |
| Deréktámasz | Rögzített |
| Fejtámla | Állítható |
| Kerekek típusa | Univerzális |
| Maximális ülésmagasság | 54 cm |
| Maximális ülésmélység | 50 cm |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Minimális ülésmélység | 50 cm |
| Szék vagy fotel típusa | Irodai |
| A szék alapjának anyaga | Műanyag |
| A szék magasságállítási tartománya | 8 cm |
| Állítható ülésmélység | Nem |
| Az ülés szélessége | 50 cm |
| Az ülés vastagsága | 6 cm |
| Karfák | Visszahúzódó |
| Kárpitos anyag | Szövet |
| Kartámasz szélessége | Háló |
| Magas háttámla | 7 cm |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig | Nem |
| Maximális magasság az üléstől a karfáig | 71 cm |
| Mechanizmus | 17 cm |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig | Billenő mechanizmus |
| Minimális magasság az üléstől a karfáig | 63 cm |
| Pozíció rögzítése | 17 cm |
| Ülés időtartama | Igen |
| Súly | Akár napi 8 órát |
Vélemények
Hasonló termékek

Hawaj Noble irodai szék fehér
Forgó, hálós
Kiszállítás 1 nap múlva
Diablo V-Light ergonomikus irodai szék: szürke
Ergonomikus, hálós, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Irodai szék, fekete, RAKIN
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék Lélegző Anyagból Állítható Magassággal és Felhajtható Karfákkal, 59x65x110-130 cm, Fehér és Fekete | Aosom
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Hawaj Lord irodai szék szürke
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Irodai szék, fekete, SITAO
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
HOMCOM Forgós Irodai Szék Lélegző Mesh Íróasztali Szék Állítható Magasságú Fejtámasszal és Deréktámasszal, Hinta Funkció, Terhelhetőség 120 kg, Fekete
Forgó, hálós
Raktáron
Arsen irodai szék, szürke
65×62 cm, forgó, hálós
Elérhető 11 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
HOMCOM Ergonomikus Irodai Szék Karfával, Állítható Fejtámlával, Magasságállítható Hálós Forgószék Dőlésszámmal, Fekete | Aosom
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Hawaj Duke irodai szék szürke
Forgó, hálós
Elérhető 11 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinsetto Irodai Szék Állítható Háttámlával, Karfával, Fejtámlával, Kerekekkel és Ringató Funkcióval, Maximális Terhelhetőség: 120 kg, 64x55x116-126 cm
Forgó, hálós
Raktáron
Irodai ergonomikus szék kar- és fejtámasszal, fekete
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Light ergonomikus irodai szék: fekete
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Irodai szék, szürke/fehér, MAGUS
Forgó, hálós
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék, Állítható Fejtámlás Íróasztali Szék Magasságban Állítható Karfa, Dőlésszög Funkció, Deréktámasz, Háló, Fekete | Aoso
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Vinsetto Magasságban Állítható Irodai Szék Dönthető Funkcióval, Állítható Karfákkal és Deréktámasz - 62x58x120-133 cm, Fekete | Aosom
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Hawaj Duke irodai szék fehér
Forgó, hálós
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinsetto Ergonomikus Irodai Szék deréktámasszal, összecsukható karfákkal, állítható fejtámmal, forgatható dőlésszögű íróasztali szék, magas háttámláva
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Juskys Montreal irodai szék - fekete/fehér
Ergonomikus, gamer, forgó
Raktáron
Irodai forgószék Zoom - világosszürke
Ergonomikus, forgó, hálós
Ingyenes szállítás
Irodai forgószék Zoom - bézs
Ergonomikus, forgó, hálós
Ingyenes szállítás
Vinsetto Irodai Szék - Állítható Háttámlás, Karfás, Fejpárnás, Kerekes és Hintázó Funkcióval - Teherbírás: 120 kg, 64x55x116-126 cm, Kék | Aosom
Forgó, hálós
Raktáron
Hawaj Baron irodai szék fekete
Forgó, hálós
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinsetto Hálós Forgós Irodai Szék Magas Hátú Irodai Szék Állítható Fejtámlával, Deréktámasz, 4D Összecsukható Karfával, Állítható Magasság 62x64x112-1
Forgó, hálós
Raktáron
HOMCOM Karfák Nélküli Irodai Szék, Széles Ülésű Íróasztali Szék, Ergonomikusan Állítható Forgószék Vászon Hatású Kárpittal, Testreszabott Ülésű Szék,
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus irodai szék állítható háttámlával fekete
Ergonomikus, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Ergonomikus irodai szék, állítható magasságú forgószék
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Elérhető 11 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Admiral Főnöki Forgószék Szürke-Fekete
Forgó, hálós
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Irodai szék, fekete, ABRAMO
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 8 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Diablo V-Modular irodai szék: Carbon Black
Öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Q-154 Forgószék Fekete Bőr
Forgó, bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Irodai fotel, fekete, TC3-973M 5 NEW
Forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaA(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
SimpleOffice konténer 40 x 48 cm - 4 fiókos, cseresznye
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
Random II polc, wotan tölgy
25×20 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Licea cipőtartó, természetes fa
65×23 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Olavis cipőtartó, természetes fa
41×26 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Amalia étkezőszék, fekete / ezüst
97×60×42 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Nea dohányzóasztal, wotan tölgy
52×60 cm, fa, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nea dohányzóasztal - négyzet, sötét dió
52×60 cm, fa, gurulós
Raktáron
Raymond étkezőasztal, tiszta / arany
100×100 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Tiffany étkezőszék, sötétbarna
95×59×43 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron











