Válogatott ajánlatok
Válassz 4 üzlet közül 48 900 Ft és 69 290 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 14. - 56 520 Ft
- 2026. 03. 25. - 56 520 Ft
- 2026. 03. 06. - 56 020 Ft
- 2026. 02. 28. - 57 520 Ft
- 2026. 02. 10. - 58 770 Ft
- 2026. 02. 07. - 61 060 Ft
- 2026. 01. 29. - 58 270 Ft
- 2026. 01. 08. - 58 514 Ft
- 2026. 01. 01. - 61 314 Ft
- 2025. 12. 12. - 56 528 Ft
- 2025. 12. 04. - 56 945 Ft
- 2025. 11. 30. - 54 214 Ft
- 2025. 11. 23. - 52 597 Ft
- 2025. 11. 04. - 55 500 Ft
- 2025. 10. 29. - 56 848 Ft
- 2025. 10. 17. - 56 215 Ft
- 2025. 07. 09. - 57 497 Ft
- 2025. 04. 23. - 58 497 Ft
- 2025. 04. 17. - 58 755 Ft
- 2025. 03. 28. - 57 862 Ft
- 2025. 03. 14. - 55 937 Ft
- 2026. 04. 14. - 48 900 Ft
- 2026. 03. 25. - 48 900 Ft
- 2026. 03. 06. - 46 900 Ft
- 2026. 02. 28. - 46 900 Ft
- 2026. 02. 10. - 51 900 Ft
- 2026. 02. 07. - 53 900 Ft
- 2026. 01. 29. - 49 900 Ft
- 2026. 01. 08. - 49 900 Ft
- 2026. 01. 01. - 51 900 Ft
- 2025. 12. 12. - 51 900 Ft
- 2025. 12. 04. - 52 400 Ft
- 2025. 11. 30. - 43 290 Ft
- 2025. 11. 23. - 43 290 Ft
- 2025. 11. 04. - 45 815 Ft
- 2025. 10. 29. - 52 400 Ft
- 2025. 10. 17. - 52 400 Ft
- 2025. 07. 09. - 53 900 Ft
- 2025. 04. 23. - 53 900 Ft
- 2025. 04. 17. - 53 900 Ft
- 2025. 03. 28. - 53 900 Ft
- 2025. 03. 14. - 49 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Relax irodai fotelFőbb jellemzők5 év garanciaTeherbírás: 130 kgÁllítható magasság: 110-118 cmMagas háttámla 64 cmBőr kárpitozásFém alap és univerzális kerekekBillenő mechanizmus pozíció rögzítésselMaximális ülésmagasság: 54 cm, minimális: 46 cmKarfák rögzítettek, kényelmes támogatást nyújtanakA Relax irodai fotel ideális választás azoknak, akik napi akár 8 órás ülőmunkához keresnek komfortos és megbízható széket. Magas háttámlája és vastag, kényelmes ülőfelülete hozzájárul a helyes testtartáshoz és az egész napos kényelemhez.A bőr kárpitozás elegáns megjelenést kölcsönöz, míg a fém alap és az univerzális kerekek biztosítják a stabilitást és a könnyű mozgást. Az állítható magasság és a billenő mechanizmus lehetővé teszi a személyre szabott beállítást, így mindig megtalálhatja a legkényelmesebb pozíciót.Kényelmes és strapabíró megoldás irodájábaA Relax irodai fotel nem csupán komfortos, de erős szerkezetének köszönhetően hosszú távon szolgálja kényelmét. Válassza ezt a modellt, ha megbízható és praktikus irodai széket keres, amely támogatja a hatékony munkavégzést!
Méretek
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 64 cm |
Specifikációk
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Szín | Fekete |
| Garancia | 5 év |
| Teherbírás | 130 kg |
| Minimális magasság | 110 cm |
| Maximális magasság | 118 cm |
| Állítható magasságú | Igen |
| Háttámla magassága | 64 cm |
| Kerekek típusa | Univerzális |
| Maximális ülésmagasság | 54 cm |
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék vagy fotel típusa | Irodai |
| A szék alapjának anyaga | Fém |
| A szék magasságállítási tartománya | 8 cm |
| Az ülés szélessége | 52 cm |
| Az ülés vastagsága | 10 cm |
| Az ülésmélység | 52 cm |
| Karfák | Rögzített |
| Kárpitos anyag | Műbőr |
| Kartámasz szélessége | 7 cm |
| Magas háttámla | Igen |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig | 80 cm |
| Maximális magasság az üléstől a karfáig | 26 cm |
| Mechanizmus | Billenő mechanizmus |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig | 72 cm |
| Minimális magasság az üléstől a karfáig | 26 cm |
| Pozíció rögzítése | Igen |
| Ülés időtartama | Akár napi 8 órát |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A nagypapámnak vettük szülinapjára. Bár kicsit kicentiztük, de szerencsére időben megérkezett. Masszív, kényelmes, jól támasztja a hátát, nagyon örült neki. Egyelőre még nem tapasztaltunk negatívumot, de még csak 1 hete használja.
kényelmes
jól támasztja a hátat
masszív
könnyű összerakni (segít azért a videó)
Vásárolva itt: rauman.hu
Nagyon nehéz volt összeszerelni, nem a bonyolultsága, hanem az elemek súlya miatt. Nem tudtam egyszerre tartani is és szerelni is. Ha van segítség, akkor 5-10 perc alatt össze lehet rakni. Ettől függetlenül összességében nagyon elégedett vagyok a termékkel, és bátran ajánlhatom mindenkinek, aki nagyobb teherbírású széket keres.
Nagyon stabil, masszív, megfelel az elvárásoknak.
A használati útmutató nélkül is könnyen összeszerelhető.
Kényelmes, a legalacsonyabb ülésmagasság is elegendő (170 cm magas vagyok)
Én feketét választottam, de több színben is elérhető.
Nagyon jó az ülésmélység, rendesen bele lehet ülni, nem lóg le róla félig az ember.
Mivel műbőr a borítás, ha nem használsz párnát, vagy takarót, két másodperc alatt beleizzadsz, mintha a Szaharában lennél.
Bár a kerekekre azt írták, hogy kifejezetten kemény padlóhoz ajánlják, mégis sokkal nehezebben gurul a laminált parkettán, mint a hagyományos kerekek.
A karfa nekem egy picit túl magas, 5 cm-vel alacsonyabb is elegendő lenne.
Vásárolva itt: rauman.hu
Hasonló termékek

Sicuro irodai fotel, szürke / fekete
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Gamer szék Diablo X-Horn 2.0 Átlagos méret, Fekete-fehér
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke Ekobőr Gamer Szék, Hinta Mechanikával. KA-Y213 GREY

Casaria® Alabama irodai forgószék - fekete
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Forgószék fekete színben, műbőr kárpittal. LIVERPOOL
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

Irodai szék, állítható karfás, hálós ülőlap, hálós háttámla, alumínium lábkereszt, MAYAH Flow (BBSZVV34)
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Fekete Ekobőr Gamer Szék, Hinta Mechanikával. KA-F03 BK
Forgó, gamer, öko-bőr

Exkluzív fejtámaszos irodai szék, fekete bőrborítás, feszített hálós háttámla, alumínium lábkereszt, MAYAH Maxy (BBSZVV37)
Ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Relax 2 forgószék sötétszürke
Szövet, forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kék Szövet Gamer Szék Diablo X.Eye Prime Meta Ocean
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Romano Forgószék Fekete
Forgó, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gamer szék hintamechanikával, ezüst szövetkárpittal. KA-F12 SIL2

DIABLO V-MASTER ergonomikus irodai szék: fekete-szürke
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Baldur Forgószék Fekete
Forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Gaming forgószék fekete színben APEX
Forgó
Elérhető 2 webáruházban

BRAVE V-KINETIC ergonomikus irodai szék: fekete
Ergonomikus, hálós, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Horn 2.0 gamer szék Nagy méret: Fekete-fehér
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Starter sötétkék szövet játék szék
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo V-Master ergonomikus szék: fekete-fehér
Ergonomikus, hálós, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Főnöki szék, hintamechanikával, fekete műbőrborítás, fekete lábkereszt, MAYAH Duke (BBSZVV35)
Forgó, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X.One Prime, Normal Size, Meta Ocean Gamer Szék
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke Gamer Szék, Hinta Mechanikával. KA-F05 GREY
Forgó, gamer

Forgószék masszírozó funkcióval, fűthető funkcióval, fekete színben. GIORGIO
Forgó

Irodai szék, karfás, fekete szövetborítás, feszített hálós háttámla, króm lábkereszt, MAYAH Spirit (BBSZVV15)
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X.Eye Prime, Normal Size, Gothic Green gamer szék
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Juskys Baltimore irodai szék - fekete
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Diablo X.One Prime, Normal Size, Nightwolf Moon szürke gamer szék
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgószék masszírozó funkcióval, fűthető funkcióval, szürke színben, szövet kárpittal. GIORGIO
Szövet, forgó

Brad karfás irodai szék
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Juskys Montreal irodai szék - fekete
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Diablo V-Basic ergonomikus irodai szék: fekete-szürke
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Diablo X-Eye 2.0 Ultra Black Gamer Szék
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállításA(z) rauman.hu webáruház legjobb termékei

Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Swansea dohányzóasztal, márvány / arany
Üveg, modern stílusú, márvány
Raktáron
Amalia étkezőszék, fekete / ezüst
97×60×42 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Étkezőasztal Denver, márvány
73×80 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Jaxon dohányzóasztal, sötét dió
50×60 cm, kerek, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Domenico étkezőasztal, dió
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Étkezőasztal Raymond 2, fekete márvány / arany
Kerek, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Házszám "2", RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Justin étkezőszék, bézs / dió
51×57 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Medea dohányzóasztal, sonoma tölgy / fehér
50×90 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
"1" házszámú, RN.75L, fekete
Fém
Raktáron
Regina állvány akasztó, wenge
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
Fali akasztó Pietro nagy, króm
7×12 cm, fali, fém
Raktáron
Lima cipőtartó, sonoma tölgy
45×32 cm, polcos, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Paola dohányzóasztal, márvány / arany
Kerek, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Madras étkezőasztal, átlátszó / ezüst
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Yolanda dohányzóasztal, átlátszó / fekete
Üveg, modern stílusú, gurulós
Raktáron
Fém szekrény, 90 x 45 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×45 cm, fém
Raktáron












