




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Eco bőr: kék Krómozott acél Műanyag Méretek Szélesség: 48,5 cm Ülésszélesség: 48 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 43 cm Ülésmagasság: 47-58 cm Teljes magasság: 91,5 cm Súly: 5,2 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Huzat nélkül |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 47-58 cm |
| Méretek | 48,5 x 56,5 x 91,5 cm |

91×48×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

Forgó, öko-bőr
Kiszállítás 1 hét múlva
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, gamer, műanyag görgőkkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva