




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Eco bőr: fekete Fém Műanyag Méretek Szélesség: 56,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 42 cm Ülésmagasság: 43,5 - 54 cm Teljes magasság: 96 cm Súly: 6 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Huzat nélkül |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 43,5 - 54 cm |
| Méretek | 56,5 x 56,5 x 96 cm |

96×56×56 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Forgó
Raktáron
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva