




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Eco bőr: fekete Krómozott acél Műanyag: fekete Méretek Szélesség: 50 cm Ülésszélesség: 45 cm Mélysége: 57 cm Ülésmélység: 40 cm Ülésmagasság: 41 - 52,5 cm Teljes magasság: 93,5 cm Súly: 5,1 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Minta | Mintával |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 41 - 52,5 cm |
| Méretek | 50 x 57 x 93,5 cm |

93×50×57 cm, ergonomikus, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, gamer, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×50×57 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, gamer
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
96×56×56 cm, ergonomikus, gamer
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, gamer
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×50×57 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva