








Válassz 2 üzlet közül 64 600 Ft és 79 990 Ft közötti árkategóriában:
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúrával, Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szögletes, Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Konyha/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Irányítás telefonnal |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| A teljes fényáram | 4200 lm |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Alak | Négyszögletes |
| Feszültség | 230 V |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 290 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Series | LONG Nedes, WAVE Nedes |
| Gyártó | NEDES |

Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, konyhába, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás