







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Irányítás telefonnal |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Alak | Kerek |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 760 W |
| A teljes fényáram | 11000 lm |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 180 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 180 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 180 W |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Gyártó | NEDES |

Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás