






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 35990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 3880 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Series | PENDANT LIGHT V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás