









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Intelligens, fényerőszabályozható mennyezeti lámpa. Állítható színhőmérséklet 2700K-tól 6500K-ig. RGB funkció. Vezérelhető a WiZ App alkalmazáson keresztül, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére. A WiZ működik meglévő Wi-Fi routerével, nincs szükség további átjáróra. Energiafogyasztás monitorozása, a WiZ alkalmazás nyomon követi világításának energiafelhasználását. Világítás vezérlése bárhonnan okostelefonnal. Testreszabhatja a jeleneteket előre beállított dinamikus fényüzemmódokkal. Hangvezérlés támogatása Google Assistant, Alexa vagy Siri segítségével.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/RGB |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SUPERSLIM Wiz |
| Gyártó | WiZ |

LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás