












Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: kék Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélysége: 57,5 cm Ülésmélység: 37 cm Magasság: 74-86 cm Ülésmagasság: 43,5 - 56 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 43,5 - 56 cm |
| Méretek | 53,5 x 57,5 x 74 - 89 cm |

74-86×53×57 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-83×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Forgó, hálós
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, bőr
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás

Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
91×48×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva