




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyaga Polipropilén ülés + eco bőr párna Krómozott test Színe Fehér+ szürke Ezüst Mérete Szék teljes magassága: 91,5 cm Ülés magassága állítható: 47 - 58 cm Ülés szélessége: 48 cm Ülés mélysége: 43 cm
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Huzat nélkül |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 47-58 cm |
| Méretek | 48,5 x 56,5 x 91,5 cm |

Forgó, műanyag görgőkkel, öko-bőr
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
91×48×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, gamer, forgó
Raktáron
73-84×47×55 cm, ergonomikus, gamer
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
53×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
Gamer, forgó, műanyag görgőkkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó, műanyag görgőkkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

Forgó, öko-bőr
Kiszállítás 1 hét múlva
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, gamer
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
74-85×48×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-84×47×55 cm, szövet, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, ergonomikus, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva