
DIVERO Kerti bútor készlet 150 cm tíkfa
Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlvaKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bútor készlet teakfából, modern dizájnnal, mely ideális kertbe és teraszra. A tartós és kemény teakfa nedválló, ellenáll az időjárás viszontagságainak. Az alapanyag kimondottan tanúsított ültetvényekről származik, mellyel a gyártó biztosítja figyelmességét a környezettel szemben. Műszaki adatok: természetes szín asztal méretei: 135 x 70 x 75,5 cm pad méretei: 120 x 30 x 45 cm lábak: 5 x 5 cm anyaga: kezelt teakfa A csomag tartalma: 1 x teakfa asztal 2 x teakfa pad
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Teakfa |
| Ülőhelyek száma | 6 személyre |
| Szín | Barna |
| Erkélykészletek | Nem |
| Összeszerelési méret | 6 fő részére |
| Asztal szélessége | 69.5 cm |
| Az asztal magassága | 75 cm |
| Asztal hossza | 135 cm |
| Gyártó | Divero |
| Súly | 30 kg |
| Anyag típusa | Kezelt teakfa |
| Ülésmagasság | 45 cm |

Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva

Fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, 4 személyre, átmérő
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnákkal
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fa, teakfa, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, 4 személyre
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva