

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fém és kemény műanyag kombinációjával készült kerti készlet. Gyönyörű, stabil és ellenálló kerti asztal 2 paddal 6 - 8 fő részére. Az asztal és a pad összecsukható, így könnyedén tárolható és hordozható. Megfelel bármilyen rendezvényre, de alkalmas teraszra, kertbe és kempingezéshez is. Technikai adatok: asztal: materiál: fém szerkezet / rattan imitált müanyag méretek: cca 180 x 75 x 70 cm tábla vastagság: 3,5 cm teherbírás: 170 kg könnyen hordozható összecsukható szerkezet pad: anyag: fém szerkezet / rattan imitált müanyag méretek: 180 x 25 x 43 cm csukott méretek: 89 x 9 cm magasság: 40 cm összecsukható teherbírás: 200 kg Csomag tartalma: 1x asztal 2x pad 2x csomag
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | 3 darabos készlet |
| Asztal szélessége | 75 cm |
| Az asztal magassága | 70 cm |
| Asztal hossza | 180 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 12 kg |
| Teherbíró képesség | 170 kg |
| Szék szélessége | 25 cm |
| Anyag típusa | Acél/műanyag |
| Ülésmagasság | 43 cm |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 5 személyre
Raktáron
Műrattan
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, fém, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, akácfa, 4 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, napernyővel
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, akácfa, 4 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva