

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Luxus kerti bútor szett, mely ideális kertbe, vagy teraszra. A teljes készlet 5 fő részére egy asztalból és 4 összecsukható székből áll. Jellemzi a magas funkcionalitás. A váz könnyű és stabil fémböl készült. A könnyű és mégis stabil asztal (biztonsági üveggel) és 4 összecsukható szék nagyon kényelmes. Asztal továbbá napernyős lyukkal van felszerelve. Az asztal és a székek acélszerkezete porszórt, a lábak gumidugóval vannak felszerelve. A felhasznált anyagok karbantartásmentesek, ellenállnak az időjárási viszonyoknak és nem igényelnek speciális kezelést. Technikai adatok: szék: ülés: 43 x 44 cm szélesség: 53 cm háttámla: 65 cm ülés magasság: cca 43 cm anyag/szín: alu - szürke, textilia fekete teherbírás: cca 110 kg állítható - 7 opciók asztal: anyag: acél + üveg méretek: cca 110 x 60 x 72 cm napernyö lyuk 4 cm szerekezet színe: szürke üveg színe: matt Csomag tartalma: 4x alu összecsukható szék 1x üvegasztal + acél szerkezet 1x csavarok + kiegészítök
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Párnákkal | Igen |
| Ülőhelyek száma | 4 személyre |
| Szín | Szürke |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | 4 szék + 1 asztal |
| Az üléspárna mélysége | 44 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Az asztal magassága | 72 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Súly | 32 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Szék szélessége | 53 cm |
| Anyag típusa | Alumínium, szövet, acél, üveg |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 43 cm |

Műanyag, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron

Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, 6 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, napernyővel, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém
Raktáron
Műanyag, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, 4 személyre
Raktáron
Fém, fa, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa, fenyőfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, 8 és több személyre
RaktáronIngyenes szállítás
Műrattan, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Fa, fenyőfa
Raktáron
Fa, akácfa
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva