

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az exkluzív teakfa garnitúra 1 összecsukható, modern kivitelezésű asztalból, és 4 székből áll. A kényelmes, összecsukható székek valamint az asztal is minőségi teakfából készültek, gondos megmunkálásukkal kitűnnek. Ez az étkezőgarnitúra elsősorban teraszokra alkalmas, ahol családjával, barátaival kellemesen töltheti az időt. Műszaki adatok: asztal: anyaga: teakfa mérete: 100 cm magasság: 75 cm szélesség: 100 cm súly: 15 kg szék: teljes magasság: 89 cm szélesség: 46 cm mélység: 62 cm ülőfelület: 40 x 37 cm ülőmagasság: 46 cm súly: 6 kg Csomag tartalma: 1 x összecsukható fa asztal 4 x luxus teakfa szék teljes súly: 40 kg
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Teakfa |
| Ülőhelyek száma | 4 személyre |
| Szín | Barna |
| Összeszerelési méret | 1x asztal, 2x szék |
| Az üléspárna mélysége | 40 cm |
| Asztal szélessége | 100 cm |
| Az asztal magassága | 75 cm |
| Gyártó | Divero |
| Súly | 40 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Szék szélessége | 46 cm |
| Anyag típusa | Teakfa |
| Tömör fából | Igen |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Szék magassága | 89 cm |

Természetes rattan, 4 személyre
Raktáron
Fa, akácfa, 4 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, 4 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, műanyag, fém
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa
Raktáron
Fém, akácfa, 6 személyre
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Párnákkal
Raktáron
Fém, fa, fenyőfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, 6 személyre
Raktáron
Fém, fa, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnákkal
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre, átmérő
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, 4 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, 4 személyre
Raktáron

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva