

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezek a kényelmes egymásra rakható székek ideálisak beltéri és kültéri használatra egyaránt. Attól függően, hogy mennyi helyed van, sok széket rakhatsz egymásra de egy székkészlet csak egy szék helyét foglalja el. Főleg, ha csak alkalmanként használja a székeket, helytakarékosság érdekében könnyen elhelyezhetők egy fészerben vagy alagsorban. A székek maximális rugalmasságot nyújtanak, praktikusak, kényelmesek, stabilak és időjárásállóak. A barna karfák különleges megjelenést kölcsönöznek a széknek. Kombinálja ezeket a székeket könnyen kezelhető kültéri asztalainkkal. Így elkészítheti saját étkezőgarnitúráját. Termék részletek: Keret anyaga: porszórt alumínium Borítóanyag: teslin 2x2 keret színe : szürke Borító színe: szürke Méretek: kb. 90 x 56,5 x 59,5 cm (ma x szé x mé) ülés méretei : kb. 45 x 49,5 x 50 cm (ma x sz x mé) alumínium keret: 36 x 17 x 1,2 mm / 38 x 18 x 1,2 mm karfa: barna, Polywood bevonattal (Polywood = műanyag fa megjelenésű) kartámasz magassága: kb 63 cm kartámasz szélessége: kb. 4 cm terhelhetőség: kb 110 kg Csomag tartalma: 4 x egymásra rakható szék
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Párnákkal | Igen |
| Ülőhelyek száma | 4 személyre |
| Szín | Szürke |
| Kerekekkel | Nem |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Beállítja | 4 ks |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Az üléspárna mélysége | 50 cm |
| Ülőpárna szélessége | 49.5 cm |
| Kárpitozott | Nem |
| Összeállítható | Igen |
| Színes | Szürke |
| Összecsukható | Nem |
| Rotary | Nem |
| Karfával | Igen |
| Tömör fából | Nem |
| Súly | 3.2 kg |

Műanyag, fém, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fém, műrattan, párnákkal
Raktáron

Műanyag, fém, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Műrattan, párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Műanyag, fém, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém, fa, teakfa
Raktáron
Műanyag, 4 személyre
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa, napernyővel
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém, 6 személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, fa, 4 személyre
Raktáron
Fém, 6 személyre
Raktáron
Természetes rattan, párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Műrattan, 4 személyre
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, akácfa
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva