


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 62 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze az együtt töltött időt a kertben és otthon a sörkészlettel. A hagyományos fa megjelenés és a praktikus összecsukható konstrukció ideális választássá teszi ezt a szettet családi ünnepségekre, grillezésekre és baráti összejövetelekre. Akár 8 fő számára is elegendő helyet biztosít, és tartós kidolgozásának köszönhetően a gyakori használatot is kibírja. Az asztal és a padok lakkozott fenyőfából készültek, és masszív acélszerkezet tartja őket. A padok központi lábakkal is rendelkeznek a nagyobb stabilitás érdekében, így akár 250 kg-ot is elbírnak. A csomag 16 lábvédőt tartalmaz a padló sérülésének megakadályozására. A teljes szett könnyen összecsukható és tárolható, így minimális helyet foglal el, és könnyen szállítható. Termék részletek: anyag: fenyőfa (lakkozott), porszórt acél szín: natúr pad maximális teherbírása: 250 kg asztal maximális teherbírása: 50 kg pad méretei: 220 × 25 × 47 cm asztal méretei: 220 × 50 × 77 cm padlap vastagsága: 2,7 cm A csomag tartalma: 1 x bútor készlet
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Ülőhelyek száma | 8 és több személyre |
| Erkélykészletek | Nem |
| Összeszerelési méret | 8 fő |
| Asztal szélessége | 50 cm |
| Az asztal magassága | 77 cm |
| Asztal hossza | 220 cm |
| Gyártó | Juskys |
| Súly | 48 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 250 kg |
| Anyag típusa | Jegenyefenyő, acél |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |

Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, 6 személyre
Raktáron
Fém, fa, akácfa
Raktáron
Párnákkal, 6 személyre
Raktáron
Napernyővel, műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fa, akácfa, 4 személyre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, 8 és több személyre
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Párnákkal
Raktáron

Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műanyag, fém
Raktáron
Fém, 6 személyre
Raktáron
Fém, 8 és több személyre
Raktáron

Fém, fa, fenyőfa
Raktáron

Fa, műrattan, 8 és több személyre
Raktáron
Fa, párnákkal
Raktáron

Fém, fa
Raktáron
Műrattan
Raktáron
8 és több személyre
Raktáron

Párnákkal, 4 személyre
Raktáron
Párnákkal
Raktáron
Fa, 6 személyre
Raktáron
Fém, fa, fenyőfa
Raktáron
Álló, hordozható
Kiszállítás 1 nap múlva

200×103×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


168×130×60 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
80×93×60 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

Unikornis
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva



Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva