

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kerti garnitúra két fotelből, egy kanapéból és egy átlátszó üveglapú asztalból áll. Ez a kombináció tehát ideális egy barátságos reggelihez, vacsorához vagy az egész családdal való összejövetelhez a kertben, az erkélyen vagy a teraszon. Az acél-textil kombinációból készült bútort elegáns megjelenés és praktikus funkcionalitás jellemzi. Minden szék szürkére lakkozott acélból készült, és kényelmes ülésre invitál. A székek ülőfelülete és háttámlája fekete, időjárásálló szövetből készült rugalmas huzatból áll. Ez egy könnyű, strapabíró műanyag szövet, amely könnyen karbantartható és számos időjárási körülménynek ellenáll. Az üvegasztal nagyon stabil, könnyen tisztítható, és az asztallapja áttetsző biztonsági üvegből készült. A lekerekített, ívelt lábak vizuálisan érdekessé teszik az asztalt. A stabil asztalkeret szintén acélból készült, és szürke lakkozott. Termék részletek: Szék: Méretek: 72 x 60 x 78 cm (ma x szé x mé) ülőfelület méretei: 46 x 54 cm ülésmagasság: kb. 40 cm szerkezeti anyag: festett acél szín: szürke ülés anyaga: textilszürke 560 g terhelhetőség: kb. 100 kg kanapé: méretek: 73 x 112 x 76 cm (ma x szé x mé) szín: szürke váz anyaga: acél ülőfelület anyaga: textilszövet 560g asztal: anyag: acél és biztonsági üveg méretek: kb. 38 x 46 x 86 cm (magasság x szélesség x mélység) üveg asztallap: 41,5 x 81,5 cm asztallap vastagsága: kb. 5 mm váz színe: szürke üveglap színe: áttetsző Csomag tartalma: 2 x szék 1 x szürke 1 x bisztróasztal 1 x szerszámok + csavarok
| Párnákkal | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Erkélykészletek | Nem |
| Az üléspárna mélysége | 46 cm |
| Asztal szélessége | 46 cm |
| Az asztal magassága | 38 cm |
| Asztal hossza | 86 cm |
| Súly | 16.5 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Szék szélessége | 60 cm |
| Anyag típusa | Acél, textilszövet, biztonsági üveg |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Szék magassága | 72 cm |
| Gyártó | Garthen |

Fém, 6 személyre
Raktáron
Párnákkal, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, 4 személyre
Raktáron

Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron

Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva

Fém, fa, napernyővel
Raktáron
Fém, 4 személyre
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron
Műrattan
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Ingyenes szállítás
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fa, fenyőfa
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Párnákkal, 8 és több személyre
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, akácfa, 6 személyre
Raktáron
Műrattan, 4 személyre
Raktáron
Fa, 8 és több személyre
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, 6 személyre
Raktáron


Fém, fa
Ingyenes szállítás
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló, 230V, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, rusztikus, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva

Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva