





Méretek 82×48×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Fehér Öko bőr: Fehér Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm A háttámla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus kialakítású háttámla és ülés Párnázott ülés öko bőr borítással Fehér és fekete szín kombinációja a modern megjelenésért Egyszerű, minimalista és időtálló dizájn Engedje át magát a könnyedség és az harmonikus atmoszféra varázsának a belső térben. A világos tér, tele finom színekkel és fénnyel, többé nem csupán álom. A skandináv stílus megfelel a modern lakásigényeknek – levegős, praktikus és elegáns. A Skandinávia ihlette étkezőben kiválóan érvényesül a funkcionális és vizuálisan tiszta bútor. A fehér szín fekete részletekkel kombinálva tökéletesen illik ehhez a stílushoz. A Fehér BALI MARK szék fekete lábakkal kiemeli a belső tér frissességét. Ne féljen a semleges tónusokat egy élénkebb színnel gazdagítani – sötétkék, zöld vagy púderszínű, amelyek gyönyörűen felélesztik a teret. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

82×49×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva