





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Briloner márkától származik, raktárunkban van, ára 7390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Series | FIRE Briloner |
| Gyártó | Briloner |

Műanyag, középfehér
Raktáron

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Okos
Raktáron


Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, műanyag
Raktáron



Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás