

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Beépítés kazettás álmennyezetbe.Világítás konferencia- és előadótermekhez, irodákhoz és egyéb közösségi technikai helyiségekhez.Az trafó a csomag része.
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Beépíthető LED panel |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP40 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 3400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | OREGA 1 Brilum |
| Gyártó | Brilum |



Fém, okos
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás