





























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 54 cm Ülésszélesség: 30 - 46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Teherbírás: 120 kg Magasság a kartámaszig : 65 cm Kialakítás Egymásra rakható A műanyag nem UV-stabil, a széket javasoljuk napfénytől védeni Szerelés szükséges Gyakran kérdezik Valóban kibírja a napon kint? A KATO polipropilén szék ellenáll a szennyeződéseknek és baktériumoknak, de nem UV-stabil . A hosszabb élettartam érdekében javasoljuk, hogy árnyékban tárolja, vagy használjon UV-védő spray-ket. A polipropilén könnyű és könnyen mozgatható, így a szék áthelyezése nem probléma. Tipp: Rendszeresen ellenőrizze a repedéseket, és tisztítsa szappannal és vízzel, hogy a szék megőrizze megjelenését. Mi a helyzet a karbantartással, külön kell tisztítanom? A polipropilén székek nagyon könnyen tisztíthatók – elég a szappan és a víz. Ha szükséges, használhat denaturált szeszt vagy enyhe ammóniát anélkül, hogy aggódna a szín károsodása miatt. A szék szinte karbantartásmentes , ami nagyszerű a gyermekes háztartások számára. Tipp: Tartsa szárazon a széket, amikor nem használja, és meghosszabbítja annak élettartamát. Kényelmes hosszabb ülésre is? A KATO szék ergonomikusan formázott háttámlával és polipropilén ülőkével rendelkezik, amelyek rugalmasságot és kényelmet biztosítanak még hosszabb ülés esetén is. 120 kg teherbírás biztosítja a stabilitást, amit bármilyen használat során értékelni fog. Tipp: Ha hosszabb ideig tervez ülni, fontolja meg párna vagy ülőpárna használatát a még nagyobb kényelem érdekében. Mi van, ha több székre van szükségem, hogyan tároljam őket? A KATO székek rakásolhatók , ami azt jelenti, hogy könnyen egymásra helyezhet több széket, így helyet takaríthat meg. Ez ideális kávézók vagy kis helyiségek számára, ahol nincs elég hely. Tipp: Győződjön meg róla, hogy a székek tiszták, amikor rakásolja őket, hogy elkerülje a felület karcolódását. Mik a méretek, befér a helyemre? A KATO szék szélessége 54 cm, mélysége 55 cm és magassága 82,5 cm. Az ülés magassága 45 cm, ami szabványos a legtöbb asztalhoz. Próbálja ki vásárlás előtt , hogy biztos legyen benne, hogy illik a helyére. Tipp: Ne felejtse el mérni a szék körüli mozgástérrel együtt. Inspirálódjon tovább Kerti bútor Kert Napernyők Függőfotelek Kerti kiegészítők Kiegészítők strandra
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Funkció | Rakásolható |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Termék színe | Fekete |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Anyaga | Műanyag |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Súly | 4,4 kg |

82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, bükkfa
Raktáron
82×54×55 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Modern stílusú, összecsukható, 6 db
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×51×55 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Kiszállítás 1 hét múlva
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban

82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, diófa
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron