









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED RGB dimmelhető asztali lámpa a Signe sorozatból a Philips Hue-tól. Az eszközt okostelefonján keresztül vezérelheti – az alkalmazás teljes mértékben támogatja a Bluetooth funkciót. Hue kapcsolók – Bridge (kapcsolóeszköz) szükséges hozzá, amely itt megvásárolható. Ha rendelkezik Philips Hue Bridge-pel, az eszközt bárhonnan vezérelheti. A Hue Bridge egyszerűen csatlakoztatható a Wi-Fi hálózatához, így könnyedén áttekintheti okosotthonát. Lehetőség van a Hue Bridge-hez való csatlakozásra és a fény mobilalkalmazáson keresztüli vezérlésére – legyen Ön a fény ura. Az alkalmazással okoseszközén bármilyen fény színét beállíthatja. RGB funkció kiváló minőségű színes fényt biztosít – akár 16 millió szín, valamint választhat a fehér fény árnyalatai közül is. Teljes körű hangasszisztens támogatás – Alexa, Google Bluetooth-tal / Apple HomeKit, Cortana Bridges-szel. Kábelhossz: 2 m. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/RGB |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Iroda |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 11,8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 11,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1040 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11,8 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | HUE SIGNE Philips |
| Gyártó | Philips |

Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás