


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Süllyesztett fény létrehozására szolgáló alkatrész. A csomag nem tartalmaz foglalatot. Megfelelő foglalatok: Gx5,3/GU10. Az izzók nem tartoznak a csomagba.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Szín | Fekete |
| Foglalat | GU10 |
| Típus | Beépíthető lámpa/Spotlámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Előszoba |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 67 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Szerelési mélység | 60 mm |
| Feszültség | 12 V/230 V |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM |
| Series | GOVIK Kanlux, AJAS Kanlux, SPAG Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, konyhába, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás