Hasonlítsd össze az árakat 16 101 Ft-tól 18 271 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 71320 - OVIDIA LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000K fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 16 101 Ft és 18 271 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Rabalux márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1110 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | OVIDIA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

Okos mennyezeti lámpa bézs 35 cm LED-del és távirányítóval - Flat Drum
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete diófa színnel, LED-del, 3 fokozatban dimmelhető, 2-lámpás - Kane
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fehér 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete arannyal 40 cm LED-del, 3 fokozatú kapcsolóval - Ingo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Rowan
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete fehérrel 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete, borostyán és füstüveg kombinációjával, 9 fényforrással - Athén
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern bézs szövet mennyezeti lámpa LED-del, 3 fokozatban dimmelhető - Bredow
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Lejo
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete 150,8 cm LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, állítható - Annuschka
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályzóval, 5 lámpás - Lejo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 50 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa rozsdabarna - Cage
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete füstüveggel 35 cm IP44 - Nohmi
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa arany 31 cm IP44 - Yuma
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, 4 lámpás - Lupolo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa fekete fa elemekkel, 6 ágú - Sydney
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás - Charlois
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete IP44 4-lámpás - Cederic
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acél 3-lámpás - Fortress
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari lógólámpa fekete fával 5-lámpás - Shelf
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa arany üveggel - Ayesha
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acélból kristállyal 3 lámpás - Mondrian
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete arannyal és opál üveggel 8 lámpás - Lynn
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete 60 cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Morning
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Keleti mennyezeti lámpa bambuszból - Amira
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel, 6 ágú - Ryan
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz színű, borostyán üveggel - Busa
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

