








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED pultvilágítás mozgás- és szürkületi érzékelővel. A PIR érzékelőnek köszönhetően a világítás érintés nélkül bekapcsolható. Szükség esetén a világítás manuálisan is bekapcsolható a lámpa testén található kapcsolóval. Érzékelési tartomány: 120°. Ideális konyhai pultok, öltözők stb. világítására. Érzékelési távolság: 3 - 5 m. A csomag tartalmaz ragasztószalagokat a könnyű telepítéshez.A lámpa beépített 2200 mAh kapacitású lítium akkumulátorral rendelkezik.Töltési idő: 5,5 óra.Világítási idő: 5 - 6 óra.Töltés USB kábellel történik.Belső használatra alkalmas (IP20). Beépített energiatakarékos LED forrás. Garancia: 3 év.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Semleges |
| Stílus | Egyéb |
| Dugó típusa | USB |
| Elem élettartam | 7 h |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Hely | Konyha |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 160 lm |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Bekötés módja | USB |
| Series | CABINET V-Tac, CABINET Phenom |
| Gyártó | V-Tac |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás