








Méretek 86×160×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyaga Furnérozott MDF: Tölgy artisan Porfestett lakkozott acél: Fekete Méretek Szélesség: 160 cm Mélység: 40 cm Magasság: 86 cm A komód teherbírása: 25 kg A polcok teherbírása: 3/5 kg Súly: 100 kg Kivitel Lapra szerelve
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Tárolóhely | Fiókos, Szekrényes |
| Fogantyúk | Fogantyúkkal |
| Klasszikus zárás | Fiókokkal és ajtókkal |
| Aljzatok száma | 3 |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |

Tölgyfa, kombinált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, magasfényű
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
95×160×41 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, matt
Raktáron
95×135×41 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, fenyő, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
85×130×35 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Tölgyfa, kombinált, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
80×130×43 cm, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
80×140×43 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
84×113×40 cm, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
75×180×42 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fiókos, kombinált, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×127×40 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
53×150 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
90×127×40 cm, tölgyfa, modern stílusú
Raktáron
70×117×26 cm, modern stílusú, lábakkal

Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, matt
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron