

















Méretek 205×120×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fehér Fa: Fehér Méretek Szélesség: 120 cm Mélység: 60 cm Magasság: 205 cm Lábmagasság: 15 cm Súly: 113 kg Kialakítás Tágas ruhásszekrény hálószobába, előszobába vagy gyerekszobába Maximálisan kihasznált tárolóhely a polcok sokaságának köszönhetően Két magas szekrény, két kis szekrény az alsó részen és egy nyitott polc Modern, tiszta design minimalista kialakításban Lapra szerelve szállítva Stílusos ruhásszekrény A Ruhásszekrény DULLUM 120x205cm, fehér ideális megoldás mindazok számára, akik modern és funkcionális bútort keresnek elegendő tárolóhellyel. Kialakítása lehetővé teszi, hogy könnyedén rendszerezze ruháit, kiegészítőit vagy más tárgyait, miközben tiszta, minimalista külsőt biztosít, amely felélénkíti az enteriőrjét. Kiváló minőségű anyagokkal és időtálló formatervezéssel ez a szekrény praktikus és esztétikus elemmé válik otthonában, amely minden igényt kielégít.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 205 cm |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
|---|---|
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Matt |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Lap anyaga | MDF |
| Méret | Széles |
| Minta | Egyszínű |
| Fogantyúk | Fogantyúkkal |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| A nyitás módja | Klasszikus |

Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, fa
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, fa
Raktáron
203×117×50 cm, tölgyfa, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
195×50×40 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes

Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
172×58×37 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, laminált
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Műanyag, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyenes, matt
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, fa
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, matt
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron