Hasonlítsd össze az árakat 38 241 Ft-tól 55 066 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 38 241 Ft és 55 066 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 7528 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 15. - 50 018 Ft
- 2026. 02. 19. - 50 018 Ft
- 2025. 11. 17. - 43 020 Ft
- 2026. 05. 15. - 44 970 Ft
- 2026. 02. 19. - 44 970 Ft
- 2025. 11. 17. - 36 060 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Állólámpa két fényforrással – LED 18,5W és LED 4,5W. A lámpa fénye a lámpatesten található kapcsolóval tompítható. A nappali vagy a hálószoba megvilágítására alkalmas. Garancia időtartama: 5 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Dimmelhető | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Állólámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W/4,5 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18,5 W/4,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W/25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1750 lm/360 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ACTION Rabalux, BETA Rabalux, OPHUS Rabalux, GAMMA Rabalux, VLASTA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A lámpa ajándék volt, ezért nem tudom megítélni.
Hasonló termékek

Brilagi - Fényerőszabályozható állólámpa SCARLETT 1xR7s/230W/230V + 1xG9/40W fekete
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa MARIBEL 3xGU10/12W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 59020B - Leonas állítható LED állólámpa 20W + 5,5W 3000K
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa, Berge Vienna fa/fekete színű állítható magassággal 1xE27-es foglalattal
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gleam kültéri állólámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Astrid LED dekoratív állólámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Wenna dekoratív állólámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern állólámpa fekete, beépített LED-del, állítható - Trax
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Brylant dekoratív állólámpa
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Modern fekete kültéri állólámpa fehér búrával IP44 - Mississippi
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Stabile dekoratív állólámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Moss dekoratív állólámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Sybilla dekoratív állólámpa
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rea dekoratív állólámpa
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern állólámpa fekete fekete árnyékolóval 45 cm - Simplo
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Lumen állólámpa, napelemes - Philippi
Fém, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
Wheel dekoratív állólámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Tristan
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dessay kültéri állólámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Állólámpa Matt fekete ISABELLA GLOBO-15351S
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
DESIGN LED 50W-OS ÁLLÓLÁMPA
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Crystal dekoratív állólámpa
Modern stílusú, kristály, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Skandináv állólámpa fekete 5 lámpás - Facil Tube
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rea dekoratív állólámpa
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Havana mobil kültéri asztali és állólámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Izza dekoratív állólámpa
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Leuchten Direkt 11710-18 - LED Dimmelhető lámpa HANS LED/21,5W/230V + LED/4W
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Sybilla dekoratív állólámpa
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Sibnia dekoratív állólámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Earth dekoratív állólámpa
LED, modern stílusú, papír
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri állólámpa fekete, fehér búrával IP44 - Big Virginia
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Tiffany Állólámpa Barna CAPRI SEARCHLIGHT 1568
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips 17350/93/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN MOONSHINE 2xE27/14W IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 1747330PN kültéri fali lámpa s érzékelővel 1xE27/60W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

