Hasonlítsd össze az árakat 44 090 Ft-tól 74 377 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 59020B - Leonas állítható LED állólámpa 20W + 5,5W 3000K
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 44 090 Ft és 74 377 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Modern, állítható fényerejű LED állólámpa. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). A fő és a kiegészítő fényforrás is fokozatmentesen szabályozható forgatható dimmerrel. A lámpatest beépített energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Dugó típusa | C |
| Típus | Állólámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W/5,5 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W/5,5 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W/25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1690 lm/350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 101 °/99 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25,5 W |
| Series | BENNO Globo, BLADE Globo, NEWCASTLE Globo, ARCHIBALD Globo, BIZZY Globo, HINTON Globo, SEYMOUR Globo, LEONAS Globo |
| Gyártó | Globo |
Ajánljuk

LED Dimmelhető érintős állólámpa FERRARA LED/13W/230V 3000/4000/6000K fehér
LED, modern stílusú, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 4020 - Állólámpa ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 4028 - Állólámpa ACTION 1xE27/100W+E14/25W
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco állólámpa fekete, fekete tollakkal - Peahen
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco bézs állólámpa bézs lámpabúrával - Nest
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design állólámpa fekete füstüveggel - Qara
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi állólámpa fekete, barna szövetbúrával - Bida
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Design állólámpa fekete füstüveggel 5 lámpás - Sixties Marmo
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi állólámpa bézs 3-lámpás - Organica
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa fekete arannyal és füstüveggel - Zuzanna
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
Design állólámpa sötét bronz arannyal 5 lámpás - Sixties Marmo
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retro állólámpa sárga bronzzal - Milou
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern állólámpa fekete - Stojan
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - CERIA LED állólámpa 1xE27/40W/230V átm. 45 cm bézs/fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24779B - Állólámpa BENNO 1xE27/60W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos állólámpa fekete arany kerek WiFi A60-nal - VT
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari állólámpa fekete állvánnyal - Magna 40 Eglip
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus állólámpa fekete fával 2-lámpás - Chon
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern állólámpa fa bézs lámpabúrával - Stojan
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Állólámpa fekete olvasókarral, LED-del és USB-porttal - Sevilla
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco állólámpa arany üveggel 2-lámpás - Laura
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern ívlámpa sárgaréz színben, bézs lámpabúrával - Vinossa
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Acél állólámpa olvasólámpával, LED-del és dimmerrel - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Állólámpa polcokkal 1xE27/40W/230V 150 cm fekete/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern állólámpa bronz LED-del - Eva
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Acél állólámpa LED-del és érintőképernyős fényerő-szabályzóval - Sixties Trento
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz állólámpa olvasólámpával LED-del és fényerőszabályzóval - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Design állólámpa fekete, beépített 5-ös fényerő-szabályozós LED-del - Sixties Trento
LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern íves állólámpa fekete - Vinossa
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Japandi állólámpa természetes színű lámpabúrával - Dart
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - Fürdőszobai LED tükörvilágítás LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 fekete
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás





