









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tökéletes légkör létrehozása a Philips Hue szabályozható lámpáival. A távolról vezérelhető energiatakarékos világítás segít ideális fényviszonyok kialakításában, amelyek megfelelnek az elvárásoknak és megfelelnek tevékenységének, hangulatának. Fényszabályozható LED-es fali lámpa a Philips Hue sorozatból. Modern külső világítás, pontosan az Ön igényeinek megfelelően (pl. a lámpák felkapcsolhatnak, amikor hazaérkezik, és kialudhatnak induláskor). A Hue Bridge eszköz szükséges a működéséhez. Az összetevők csatlakoztatása a Wi-Fi jel hatótávolságától függ. A világítás vezérelhető mobileszközzel, táblagéppel, távirányítóval vagy hanggal (Amazon Alexa, Google Assistant vagy Apple HomeKit). A Philips Hue iOS- és Android-alkalmazásokkal bárhonnan távolról vezérelheti a világítást. A lámpát kifejezetten kültéri használatra tervezték, és szigorú teszteken esett át, hogy garantálja a működését (IP44 védettségi fokozat). A Hue Bridge összekötő eszköz lehetővé teszi több lámpa egyidejű vezérlését vagy külön áramkörökre való felosztását.
| Foglalat | E27 |
|---|---|
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 2100 K |
| A teljes fényáram | 550 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Funkció | HomeKit/Alexa/Intelligens megvilágítás |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | OUTDOOR WALL WACA Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás