







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED lámpa, amely beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. A csomag tartalmaz fekete és fehér búrát, amely igény szerint cserélhető. A fény színének váltása a lámpán található kapcsolóval lehetséges. Színhőmérséklet: 3000/4000/6000K.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, BULKHEAD Maxled |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Minden rendben.
A lámpa könnyű, és a fényerő szabályozható.
Egyelőre nem tudom.

Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron

Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron