









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati kültéri lámpa mozgásérzékelővel (PIR). A színhőmérséklet három fokozatban állítható DIP kapcsolóval: 2700/4000/6500K. Érzékelő hatótávolsága: 6-8 m. Érzékelési szög: 110°.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér/Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/2700/6500 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | BATIDA Rabalux, ZARAGOZA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Álló, talajba építhető
Raktáron
Függő
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron


Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron

Függő, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás