





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Fali spotlámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Előszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 425 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,2 W |
| Series | KUBIK Polux, RAWI Polux |
| Gyártó | Polux |

Konnektoros, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron

Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás