Hasonlítsd össze az árakat 10 991 Ft-tól 14 243 Ft-ig 2 webáruházban:
Brilagi - LED Fali lámpa MURO 1xG9/3,5W/230V beton
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 10 991 Ft és 14 243 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 876 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 21. - 13 366 Ft
- 2026. 04. 29. - 13 366 Ft
- 2026. 05. 21. - 12 490 Ft
- 2026. 04. 29. - 12 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Ipari |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Típus | Fali spotlámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Alak | Négyzetes |
| Foglalat | G9 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Series | FRIDA Brilagi, MURO Brilagi, ORBIS Sollux |
| Gyártó | Brilagi |
Hasonló termékek

Richi falikar
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
Markslojd BARCELONA 107349 Spotlámpa 3x12W/GU10 IP20
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rondo általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Orbit általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED lépcsővilágító lámpatest KANLUX EXIN LED
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Lava általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, fa, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Skye LED sínrendszeres lámpafej
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Nordlux - Fali spotlámpa POP 1xE27/18W/230V bézs
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fourty falikar
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari fali lámpa betonból - Meave
Klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Cremona kültéri falra simuló lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Miroslaw
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eglo 75321 - LED Fali spotlámpa CUBE LED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Publico fali spotlámpa
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Hilton falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Anna falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Orbit általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali Lámpa Szürke Solid
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5809 - Fali lámpa PERIODIC 3xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Cremona kültéri falra simuló lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Hugo spot lámpatest
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus négyzet alakú fali lámpa betonból - Alban
Konnektoros, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Hitra kültéri falra simuló lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fourty fali spotlámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eye Tone több ágú mennyezeti spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V szürke IP65
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eye fali spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Geneve kültéri falra simuló lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Retro mennyezeti lámpa bronzszínű, bézs üveggel - Jina
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eye Tone több ágú mennyezeti spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - SELE spotlámpa 2xGU10/30W/230V bézs
Modern stílusú, fém, halogén
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszobai spotlámpa TURYN 3xGU10/10W/230V IP44 fehér
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás






