








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hozzon létre tökéletes hangulatot a Philips Hue szabályozható fényeivel, az alap Hue White Ambience készlet használatával. Távvezérelhető energiatakarékos világítás, amely segít az elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának megfelelő ideális fényviszonyok megteremtésében. Kényeztesse magát a legjobb minőségű fehér fény rendkívül finom tompításával a Hue White sorozatnak köszönhetően. Váltson át a halvány fény sötét szintjéről a világos, kényelmes fehér fényre. Különálló LED dimmelhető Philips Hue White E27 izzó foglalattal. Színhőmérséklet 2200-6500K. Vezérlés az alkalmazáson keresztül Bluetooth és ZigBee segítségével – akár 10 izzót is vezérelhet okostelefonon vagy táblagépen, vagy használja az Amazon Alexa rendszert a lámpák hangvezérléséhez . Legfeljebb 10 terméket vezérelhet a Bluetooth segítségével, a Hue Bridge használatával a korlát 50 lehetséges csatlakoztatott termékre nő. A Hue előnyeinek teljes kihasználásához rendelkeznie kell a Hue Bridge -dzsel – megvásárolható: itt. Egyszerűen párosítsa a Hue lámpákat bármilyen kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home eszközzel, és élvezze az intelligens lámpák hangjával való kezelésének kényelmét. Gyorsan megteremti a kívánt légkört a szobában. Kompatibilis az Amazon Alexával és az Apple Homekittel. A HUE rendszerről további információt cikkünkben talál. .
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K) |
| Izzó típusa | LED, Energiatakarékos |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Intelligens megvilágítás |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 76 W |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 1521 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, reflektor, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás